Tootejuht

Kui Sa ei karda väljakutseid ning oled valmis võtma vastutuse HUPPA brändi esindamise eest, siis tule meie tiimi!

Peamised tööülesanded:

  • HUPPA kaubamärgi tooteprotsesside strateegiline juhtimine, täiustamine, juurutamine ning kontroll vastavalt ettevõtte müügi- ja turundusstrateegiatele ja finantsplaanidele koostöös teiste üksustega;

  • HUPPA tooteportfelli analüüs, süsteemide kujundamine, eesmärkide seadmine ning elluviimine;

  • efektiivne planeerimine ja ressursside vajaduse õigeaegne organiseerimine;

  • oma tiimi igapäevane juhtimine ja toetamine, luues õppimist ja müüki arendava õhkkonna;

  • regulaarne aruandlus tegevdirektorile, sh detailne tulemuste ülevaadete esitamine;

  • ettevõtte esindamine oma valdkonda puudutavates küsimustes ettevõtte sees, kliendisuhetes ja suhetes teiste lepinguliste partneritega.

HUPPA

Huppa OÜ on Eestis asutatud rahvusvaheline ettevõte. Brändi juured ulatuvad tagasi aastasse 1938, mil pandi alus brändi eelkäija õmblustootmisele, mis oli üks piirkonna suurimaid trikotaaži tootjaid. Esialgu alustas HUPPA bränd lasteriiete tootmisega, kuid alates 2018. aastast toodetakse riideid ka täiskasvanutele. HUPPA meeskond teeb oma tööd südamega ja arendab igapäevaselt brändi tuntust nii kodu kui välismaal. Huppa tegemistega saab lähemalt tutvuda siin: https://linktr.ee/huppaofficial

Job ad image

HUPPA meeskond koosneb oma ala professionaalidest, kes inpireerivad ja orienteeruvad oskuslikult kirevas ning põnevas HUPPA maailmas.

Meie ootused Sulle:

  • erialane kõrgharidus (eelistatult majanduse ja/või tehnoloogia valdkonnas);

  • vähemalt 3-aastane toote- ja tootmisprotsesside juhtimise kogemus, eelistatult rahvusvahelises ettevõttes;

  • eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas (C1), soovitavalt ka vene keele oskus;

  • kaasaegsete müügi- ja turundusvõtete tundmine;

  • erinevate andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus (MS Excel kõrgtasemel), sh äritarkvara kasutajakogemus (soovitavalt Directo);

  • hea analüüsi- ja algatusvõime ning tulemustele orienteeritus;

  • head läbirääkimis- ja meeskonnatööoskused, täpsus ning tugev pingetaluvus.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus rõivatööstuses.

Pakume Sulle:

  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises ja kiirelt kasvavas ettevõttes;

  • innovaatilist ärikeskkonda kaasaegses kontoris;

  • professionaalseid ja toetavaid kolleege;

  • arengu- ja õppimisvõimalusi;

  • Stebby sporditoetust;

  • omatoodete soodustusi;

  • vaba päeva sünnipäeva tähistamiseks ja lühendatud reedest tööpäeva;

  • meeskonnavaimu tugevdavaid ühisettevõtmisi.

Põhjamaistes tingimustes sündinud rõivabränd

Job ad argument image

MISSIOON

Luua kvaliteetseid, turvalisi ja kõrgete disainistandarditega rõivaid, mis toovad esile kandja ainulaadse ilu ja stiili.

VISIOON

Valmistada tooteid, mis hoiavad Sind soojas ja kuivas, et saaksid päriselt keskenduda elus kõige olulisematele asjadele.

VÄÄRTUSED

Värvilisus – Soojus – Unikaalsus – Turvalisus

Lisainfo

Töö asukoht: HUPPA kontor, Männiku tee 101, 11215 Tallinn

Tööaeg: täistööaeg, E–R

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Kandideerimiseks palume saata läbi kandideerimisvormi: CV, motivatsioonikiri (soovituslik) ja palgasoov.

Kandideerimissoovi palume teele saata hiljemalt 7. maiks 2024. a.

00
days
00
hours
00
minutes
00
seconds
Quote author photo

Heleri Alexandra, brändijuht

"Ootame oma meeskonda inimesi, kes suhtuvad moe- ja tekstiilitööstusesse kirega. Tooge oma teadmised, tarkused ja kogemused meie ühtehoidvasse, loomingulisse ja professionaalsesse meeskonda ning viime üheskoos ellu püstitatud eesmärgid!"

Küsi lisainfot konkursi kohta

Maarja Kalmet, personalijuht